خدمات ما

بک آپ گیری روزانه

با توجه به وجود هرگونه آسیب به فایل ها و اطلاعات وبسایت ها که روزانه توسط هکرها و بدافزارها اتفاق میفتد، بک آپ گیری روزانه را در دستور کارمان قرار دادیم تا مشتریانمان نگران از دست رفتن داده هایشان نباشند. برای اطلاعات بیشتر در این مورد با ما تماس بگیرید.

سئو و بهینه سازی

خدمات سئو سایت بصورت حرفه ای، همه خدمات مربوط به سئو را تقدیم شما می کنیم و بدانید که رتبه اول گوگل متعلق به شما خواهد بود. خدمات سئو توسط سئوکار بصورت تخصصی انجام می شود. جهت دریافت خدمات سئو  با ما در ارتباط باشید و به کسب و کار خود رونق یخشید.

طراحی اپلیکیشن اندروید

با توجه به نیاز و خواسته‌های خود، یک اپلیکیشن اندروید اختصاصی برای کسب و کار خود طراحی کنید. یک اپلیکیشن که با هویت تجاری و نحوه کار شما کاملاً هماهنگ است.  شما می‌توانید اپلیکیشن خدماتی یا فروشگاهی خود را به کمک نرم‌افزارهای ما بسازید. در این روش، تمام امکانات لازم برای ساخت یک اپلیکیشن عالی در اختیار شماست.

طراحی اپلیکیشن آی او اس

یکی از دغدغه های همیشگی صاحبان ایده و کسب و کار کمبود نیروی متخصص برای طراحی و ساخت اپلیکیشن آی او اس بوده است. سختی در برنامه نویسی اپلیکیشن های این پلتفرم و همچنین کمبود منابع فارسی به روز و مورد تایید باعث شده تا افراد بسیار کمی توانایی بالایی در این زمینه داشته باشند.

طراحی ریسپانسیو

با توجه به استفاده گسترده کاربران از تلفن همراه، ریسپانسیو بودن قالب دیگر یکی از مراحل بدیهی طراحی سایت می باشد. طراحی واکنش گرا با تغییر رزولوشن در تمامی دستگاه ها اعم از لپ تاپ، تبلت، موبایل و… نیز یکی دیگر از ویژگی های شرکت ما می باشد که این اطمینان را به شما می دهیم که به راحتی می توانید در تمامی دستگاه ها وبسایت خود را واکنش گرا داشته باشید.

پشتیبانی اورژانسی

خدمات اورژانسی از مهم ترین سرویس های ارائه شده توسط ما بوده است که با توجه به بازخوردهایی که از مشتریان دریافت کرده ایم، مهر تائیدی بر این ادعای ما می باشد. در هر ساعتی از شبانه روز که نیاز به خدمات اورژانسی داشته باشید حاضریم تا رفع مشکل شما همراهتان باشیم.